spawacz.pl

forum spawacza

Dyskusje, opinie i porady dotyczące szeroko pojętej branży spawalniczej
Teraz jest sobota, 20 stycznia 2018, 12:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 31 lipca 2014, 15:48 

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży offshore, poszukujemy grupy spawaczy z doświadczeniem ze spawania/składania elementów aluminiowych. Wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na test, na którym sprawdzone zostaną ich umiejętności, a te osoby, które zaliczą test, zaproszone będą do pracy:

Spawacz aluminium MIG 131

Nr ref.: NOR/Sp.ALUP/08/14
Miejsce pracy: Norwegia

Wymagamy:

• Min. 2-3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako spawacz
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe. Długie doświadczenie w branży może zrekompensować brak wykształcenia.
• Certyfikat spawalniczy na met. MIG 131 puls grupa materiałowa 23
• Praktyczne doświadczenie w spawaniu aluminium
• Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP na najwyższym poziomie.
• Dyspozycyjność pod koniec sierpnia 2014 do udziału w testach praktycznych organizowanych w Szczecinie.
• Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym.
• Przestrzeganie zasad BHP. Pracodawca kładzie duży nacisk na przepisy bhp. Zabezpieczenia są najwyższej klasy, a odpowiednio wykwalifikowana osoba – instruktor BHP dba o to, by zdrowie pracowników nie było zagrożone.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:

W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Wysokie wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami. Stawka podstawowa: 171 NOK brutto/h
• Pracę w systemie rotacyjnym
• Koszty zakwaterowania, wyżywienia i podróży do negocjacji
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco w Krakowie na adres e-mail air.krakow@adecco.com

Termin składania aplikacji: Lipiec/Sierpień 2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

PostNapisane: czwartek, 5 marca 2015, 12:15 

A jak wygląda kwestia szkolenia BHP? Czy ktoś tam takowe przeprowadzi, czy mam na własną rękę takie szkolenie przejść w jakiejś firmie, np. Obsługa BHP - BHPEX Zielona Góra? I czy jeśli zrobię takie szkolenie sam, to czy będzie ono honorowane tam w firmie?

PostNapisane: poniedziałek, 13 czerwca 2016, 06:51 

My w pracy zatrudniamy firmę zewnętrzną, która przeprowadza nam szkolenia bhp. Dla mnie osobiście jest to dobre wyjście.

PostNapisane: niedziela, 17 grudnia 2017, 16:24 

Jak obecnie jest z pracą w Norwegii w tym fachu?

PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2018, 14:04 

Znajomy ostatnio wyjechał do pracy do Norwegii, właśnie jako spawacz. Pracę znalazł dosyć szybko i to naprawdę dobrze płatną, więc wystarczy dobrze poszukać. Możesz sprawdzić np. tutaj: https://www.jobs.pl/

PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2018, 16:19 

Mój kuzyn pracuje w Norwegii jako spawacz i bardzo sobie chwali. Zastanawiam się nad tym czy też nie wyjechać .

PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2018, 18:23 

Ja aktualnie przebywam w Norwegii i pracuję jako spawacz. Warunki pracy są milion razy lepsze niż w Polsce, także polecam ;)

PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2018, 20:56 

Ja pracowałem w Norwegii, jednak sytuacja rodzinna zmusiła mnie do powrotu, ale gdybym miał okazję wrócić tam, to na pewno bym się nie zastanawiał!

PostNapisane: wtorek, 9 stycznia 2018, 12:51 

Też pracowałem w Norwegii i nie wspominam tego za dobrze. Nabawiłem się tam choroby stawów. Po kilku miesiącach zaczęły mi bardzo skrzypieć stawy. Poszukałem informacji o tym w internecie i trafiłem na ten artykuł http://sieaktywuj.pl/choroby-czy-slyszymy-trzeszczenie-w-naszych-stawach/. Uświadomił mnie, że to może być poważny problem i udałem się z tym do lekarza, co pomogło mi uniknąć poważnej choroby stawów.

PostNapisane: poniedziałek, 15 stycznia 2018, 15:52 

Spawacz, to dobry zawód, ale żeby pracować za granicą trzeba mieć dodatkowe szkolenia. Jak wygląda praca spawacza w norwegii?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]