spawacz.pl

forum spawacza

Dyskusje, opinie i porady dotyczące szeroko pojętej branży spawalniczej
Teraz jest sobota, 7 grudnia 2019, 13:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:22 

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.
Aktualnie dla Naszego klienta z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy
Nr ref.: ŚL/NA/SK
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

• naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale Tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich,
• przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja),
• wprowadzanie modyfikacji do tłoczników,
• podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki).

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe,
• znajomość rysunku technicznego,
• doświadczenie warsztatowe przy pracy jako ślusarz narzędziowy,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej,
• umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów,
• umiejętność określania stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi (tłoczników) - regeneracja / wymiana,
• Gotowość do pracy w systemie czterozmianowym.

Nasz klient oferuje:

• umowę o pracę,
• dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4 zmianowym,
• premię miesięczną, nagrodę kwartalną, nagrodę jubileuszową,
• dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej,
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne),
• dofinansowanie do kart Multisport Benefit,
• atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie,
• kursy językowe i szkolenia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 603 402 074
bądź mailowy: marcin.skowronek@arche-consulting.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu, związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: odo@arche-consulting.pl.
KRAZ: 8162

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2019, 12:03 

Poszukuję sprawdzonej firmy z branży przemysłowej, która zna się dobrze na maszynach przeładunkowych w celu naprawy. W internecie trafiłem na stronę https://pcd.pomorskie.pl/ .Czy ktoś z forum zna tą firmę i może się podzielić doświadczeniem? Jeżeli tak, to będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]