forum spawacza
http://forum.spawacz.pl/

Hala stalowa
http://forum.spawacz.pl/viewtopic.php?f=24&t=3328
Strona 1 z 1

Autor:  wrobelantek [ czwartek, 9 maja 2019, 11:31 ]
Tytuł:  Hala stalowa

Witam,

Poszukuję opinii na temat bezpośredniej współpracy z firmą https://commercecon.pl/ oraz opinii na temat montowanych hal stalowych.

Autor:  proeko [ piątek, 26 lipca 2019, 15:16 ]
Tytuł:  Re: Hala stalowa

Ja korzystałem i bardzo polecam. Maja wysokiej jakości materiały, takie jak blachy , rury i inne.

Autor:  tarcio93 [ wtorek, 20 sierpnia 2019, 13:07 ]
Tytuł:  Re: Hala stalowa

Jak zbudować halę nie dobrze, a bardzo dobrze? Jakich podwykonawców szukać, aby mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane na wysokim poziomie? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Autor:  mateuszd [ niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:33 ]
Tytuł:  Re: Hala stalowa

A co myślicie o tradycyjnych halach magazynowych? Np. takich http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-na ... radycyjne/ Albo reklamowych namiotach wystawowych? Podobno są to całkiem tanie usługi, a sprawdza się bardzo dobrze. Pytam, bo nie stać mnie na halę stalową. Znacie się na tym i możecie mi tu coś doradzić? Dajcie znać co myślicie na ten temat.

Autor:  gary78 [ poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 12:17 ]
Tytuł:  Re: Hala stalowa

A co byś konkretnie chciał wybudować? Bo jeżeli interesują Cię namioty gastronomiczne, to przeczytaj najpierw ten artykuł https://jam-pol.eu/posts/blog/namioty-gastronomiczne Dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc taki namiot postawić.

Autor:  mateuszd [ środa, 27 maja 2020, 19:17 ]
Tytuł:  Re: Hala stalowa

Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić usługi tej firmy https://www.kobexstal.pl/ . Jest to doświadczona ekipa, która dokładnie wie co ma robić. Profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia, dzięki czemu współpraca z nimi to czysta przyjemność. Sam korzystałem z ich oferty i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem! Mogę ich gorąco polecić każdemu zainteresowanemu!

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/