spawacz.pl

forum spawacza

Dyskusje, opinie i porady dotyczące szeroko pojętej branży spawalniczej
Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 10:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 14 grudnia 2010, 18:31 

Witam po przerwie . Jak to zwykle bywa "klient" najpierw sie pyta , a potem zwykle i tak kupuje co mu sie podoba i cala para idzie w gwizdek. Otoz po wielu kompromisach {w moim mniemaniu} cenowo- jakosciowych zakupilem MIG HOBART Handler 210. Po prostu TIG-i o mocy 170 lub wiecej bylyby 2-krotnie drozsze.Jest to jak mi sie wydaje polprofesjonalme urzadzenie z dodatkiem spool gun { 300-400 $ do przodu}. Calosc bez butli kosztowala 900$ . dodatkowo maska za 59$ (to najtansza . drozsze to 140 do 300$ } Dodatkowo dostalem do tego gratis wozek.Sprzet mozna zobaczyc na WWW. HobartWelders.com i teraz taki myk: najlatwiej byloby mi go pdlaczyc do generatora 5500W. {start 6500}- co powiecie ?Czy taka moc wystarczy? W kazdym razie dzis lub jutro jade po butle i zaczynam pierwsze - w zaleznosci od wygladu: smarki, spluniecia ,dziury ,czy co tam jeszcze. Wydaje mi sie ze niema sie co sadzic na artystyczne spawy i w moim przypadku (poza nauka spawania rzecz jasna}wypadalo by sie skupic na szlifowaniu, polerowaniu itd.-o to tez pozwole sobie zapytac w odpowiednim czasie. Pozdrawiam i prosze o komentaze.

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

PostNapisane: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 23:37 

Koledzy mam przeznaczone 13tys zł na Spawarkę TIG zastanawiam się nad Inwertor TIG LINCOLN INVERTEC V270T - miał ktoś z was przyjemność tym pracować?

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]