forum spawacza
http://forum.spawacz.pl/

Witam Wszystkich
http://forum.spawacz.pl/viewtopic.php?f=4&t=2731
Strona 1 z 1

Autor:  kgracjank [ czwartek, 5 stycznia 2017, 12:19 ]
Tytuł:  Witam Wszystkich

Witam. Jestem tutaj aby co nieco się dowiedzieć przede wszystkim o sprzęcie. Mam nadzieję, że i ja będę mógł pomóc.

Autor:  artoor [ czwartek, 7 lutego 2019, 19:50 ]
Tytuł:  Re: Witam Wszystkich

Witam.
Powoli przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Już mam po dziurki w nosie siedzenia w bloku i zamarzył mi się mały domek :D Oczywiście wszystko jest jeszcze w powijakach i mnóstwo pracy przede mną. Niemniej jednak, powoli muszę już zacząć o tym wszystkim myśleć... Macie może doświadczenie w kwestii badań gruntu pod budowę domów jednorodzinnych? Domyślam się, że bez wyspecjalizowanej firmy się nie obejdzie. Mieszkam na ten moment w Katowicach, a budowa będzie miała miejsce gdzieś pod miastem... W Internecie trafiłem na przykład na tego typu usługi http://www.geolog.pl/ Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem ta oferta jest warta rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze temtycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

Autor:  kamilek33321 [ środa, 13 marca 2019, 14:53 ]
Tytuł:  Re: Witam Wszystkich

Ja tak samo wszystkich tutaj witam i polecam bardzo dobre miejsce na rezonans kolana cena łódź .Moim zdaniem teraz bardzo dużo osób robi sobie rezonans i wam na pewno przyda się taka informacja.Sam byłem nie dawno temu na rezonansie i nic takiego złego nie wyszło i z tego powodu byłem zadowolony.

Autor:  bokser75 [ piątek, 15 marca 2019, 16:07 ]
Tytuł:  Re: Witam Wszystkich

Też chcę powoli przymierzać się do przeprowadzki do domu jednorodzinnego, rodzina się niedługo powiększy i będzie nam wygodniej. Na tę chwilę jestem w dogodnej sytuacji, bo mam już domek, ale do generalnego remontu... nie wiem za co się zabrać, ale pewnie na początek będzie niezłe pobojowisko. Muszę też zamówić ciężki sprzęt, koparki, a także nie obejdzie się bez kucia ścian. Zastanawiam się nad wynajęciem jakiejś fajnej firmy i przy okazji by wywieźli mi gruz.

Autor:  proeko [ piątek, 19 kwietnia 2019, 11:09 ]
Tytuł:  Re: Witam Wszystkich

Ja zamierzam zacząć budowę na obrzeżach Poznania i zastanawiam się z jakich usług dźwigowych skorzystać. Macie może jakieś sprawdzone firmy, godne polecenia?

Autor:  grzegorzx_ [ środa, 24 kwietnia 2019, 12:23 ]
Tytuł:  Re: Witam Wszystkich

Witajcie

Mam pytanie chciałbym zrobić uprawnienia.. Ale pytanie jest czy warto w to brnąć ? polecacie tą branże ??

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/