spawacz.pl

forum spawacza

Dyskusje, opinie i porady dotyczące szeroko pojętej branży spawalniczej
Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 18:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 30 września 2014, 09:57 

Ma to być elektryk ? Jeśli zasilanie nie ma dla Ciebie znaczenia, i mogą być pneumatyki to ja bym wybrał któryś z modeli Chicago Pneumatic, np. CP 3650. Więcej info o tym modelu znajdziesz na http://www.pneumat.com.pl/szlifierki-katowe

Szczegóły postu Ostrzeż użytkownika

PostNapisane: poniedziałek, 6 października 2014, 23:11 

Wszystko się da zajechać, przy zakupie pytać ile kosztują szczotki i czy wymiana to jakaś skomplikowana sprawa i tyle. Kątówka wytrzyma tyle na ile jej pozwolimy. Fakt jest taki że firmy z górnej półki jakość opuściły ale o cenach to już zapomniały i tu jest szansa dla mniej znanych firm, niektóre już to wykorzystują np. SPARKY - może warto spróbować.

PostNapisane: czwartek, 26 października 2017, 11:50 

A nie myślisz o szlifierce pneumatycznej? Taka szlifierka kątowa na sprężone powietrze jest lepsza do ciągłej pracy wielogodzinnej. Pomyśl o markach Kuani, Chicago Pneumatic, Atmo, Air Pro. Oczywiście to tylko moja sugestia odnośnie narzędzi profesjonalnych, bo rozumiem że o nich mowa.

PostNapisane: piątek, 27 października 2017, 00:32 

Ja uzywalem Boscha 110v , wygodna, wlacznik tam gdzie powinien byc i nie do zdarcia nawet jak zapylona. Upalilem z 3 razy kabel, a szlifiera dzialala dalej.

PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2017, 09:27 

Kolego... jeśli chcesz coś lekkiego i taniego to polecam szlifierki AEG, ja używam takich 700W 125mm za ok 200zł
Na warsztacie są praktycznie w ciągłym użyciu, cięcie/szlifowanie, zaraz powstanie gównoburza że zbyt słabe i musi mieć minimum 1000W.... nie musi, ostatnio pierwsza szlifierka mi padła po minimum 5latach użytkowania, po ok 2latach wymieniam szczotki i chodzą aż miło.
Podkreśle tylko że ja pracuje w nierdzewce - balustrady, więc głównie cienkie ścianki 2mm, jeśli miała by iść gdzieś na budowę jako bruzdownica lub do cięcia grubych płaskowników czy szyn no to wiadomo że więcej mocy trzeba bo padnie.
Mi wystarcza i żadnej innej nie chce :) przedewszystkim są lekkie (jak kupowałem to jedynie szlifierka za 45zł była lżejsza)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]