forum spawacza
http://forum.spawacz.pl/

Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc
http://forum.spawacz.pl/viewtopic.php?f=7&t=2996
Strona 1 z 1

Autor:  Krzysztof [ poniedziałek, 18 grudnia 2017, 00:15 ]
Tytuł:  Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc

Witam zakupiłem sobie maske spawalniczoł SPARTUS PRO 301X po urzydjowaniu około 2 miesuęcy ogulnie dużo wyspawałemw niej około 6sztuk butli z argonem 8l i potrzebuje pomocy w daradzeniu się może specjality ktoś co może nardzo durzo spawa i wyjasni mi czy to jest normalne zjawisko maski a juz opisuje maska naprawde jest pierwsza klasa co do jakosci działania ale zauwarzyłem na wyświetlaczu jakies dziwnie czarne przebicia kropeczki tak jaby wyświetlacz wypalał się dziwnie zjawisko maske mama jeszcze na gwarancji i myśle czy ją odać i pokoazać na wyświetlaczu takie zjawisko maska nie malerzy do taszych masek kosztowała 420zł i prosze o pomoc czy odawać maskę na gwarancji czy to jest normalne zjawisko złużycia sie maski??????

Autor:  Ereperiteks [ niedziela, 24 grudnia 2017, 10:33 ]
Tytuł:  Re: Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc

Oddaj zawsze taki sprzęt na gwarancję. Oczywiście nikt ci nie odpowie na pytanie, czy zostanie ona uwzględniona, co firma to obyczaj.

Autor:  Krzysztof [ niedziela, 24 grudnia 2017, 21:36 ]
Tytuł:  Re: Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc

Witam maskę odałem na gwarancji zobaczymy co powiedzoł i czy uznają gwarancje maski?

Autor:  jozo445 [ piątek, 26 stycznia 2018, 11:43 ]
Tytuł:  Re: Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc

W agencji http://park-lane-escorts.co coś dla siebie znajdzie każdy pan szukający kobiecego towarzystwa. Wszystkie dziewczyny są efektowne, seksowne, zmysłowe i doskonale wiedzą, jak spełnić męskie fantazję. Zadzwoń i przekonaj się.

Autor:  Krzysztof [ środa, 31 stycznia 2018, 16:10 ]
Tytuł:  Re: Maska spartus SPARTUS PRO 301X prosze o pomoc

Witam więc tak po odaniu maski na gwarancji z moją usterką sprawa wyjaśniowa maska została wymieniona wkład cały nowy wię firma spartus podeszła pod kljęta nardzo profesjonalnie jestesm zadowolony z serwisu polecam sprzęt firmy sparus nie ma problemu z serwisem szkoda że nie opisali jak to jest przyczyna maski dziwnych czarnych plam na wyswietlaczu od sorony zewnęcznej szkoda bo bym to opisał ale udało się maska naprawiona została :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/